NELER YAPIYORUZ?

Ankara'da inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmeti vermekte olan firmamız, her gün memnun müşterileri arasına yenilerini katarak yoluna devam etmektedir. Zamanında ve anahtar teslim tadilat işleriniz için CK İnşaat Dekorasyon her zaman yanınızda...

EV VE İŞYERİ TADİLATLARI

Ankara'da ev, yazlık, cafe, restoran, ofis, dükkan ve iş yeri tadilat dekorasyon işlerinizde CK İnşaat Dekorasyon her zaman yanınızda. Ücretsiz Keşif Hizmetimiz esnasında uzman ekibimiz tarafından tadilat yapılmasını istediğiniz alana en uygun dekorasyon seçenekleri, modern konsept tasarımlar sizlere en uygun fiyatlarla sunulur.

GRANİT & FAYANS

Ülkemizde 90’lı yılların başında, yaygın olarak kullanıma giren granit, birçok avantajı nedeniyle özellikle büyük proje uygulamalarında kullanılmaktadır.

CK İnşaat Dekorasyon Ankara'da granit & fayans döşeme ve tüm tadilat işlerinde yanınızda.

BANYO TADİLATI

Her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile ferah bir banyoya sahip olabilirsiniz. CK İnşaat Dekorasyon Ücretsiz Keşif hizmeti esnasında istekleriniz doğrultusunda minimum seviyelerde bir banyo tadilatının size kaç paraya yapılacağını kalem kalem yazıp ortalama olarak hesaplar ve bir teklif sunar. Siz bu fiyatları inceleyerek hangi maddeleri istemiyorsanız fiyattan düşebilirsiniz.

MUTFAK TADİLATI

CK İnşaat Dekorasyon ücretsiz keşif hizmeti esnasında mutfak tadilatında isteklerinizi karşılayacak malzemeleri kalem kalem yazarak sizlere en uygun teklifleri, en üstün hizmet kalitesiyle vermeyi hedefler.

LAMİNANT PARKE

CK İnşaat Dekorasyon Ankara'da laminat parke döşeme işinde sizlere en uygun fiyatları sunar. İstediğiniz kalitede, uzman ekibiyle birlikte tamamlayarak sizlere teslim eder.

DEKORASYON İŞLERİNİZ

Dekorasyon işleriniz için Ankara'da tek adres olmaya adayız. Sizlere kaliteli ve özgün içeriklerle hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.